Strona główna Restauracja i catering

Restauracja i catering

Restauracja i catering

RESTAURACJA
Restauracja Hotelu Etiuda to gościnne wnętrza, idealne na wystawną imprezę, kameralne przyjęcie lub po prostu miły rodzinny obiad czy kolację z przyjaciółmi.

Wesela

Hotel Etiuda  to wymarzone miejsce na organizację niezwykłego przyjęcia weselnego. W naszym Hotelu  poczujecie się Państwo wyjątkowo –piękne i eleganckie wnętrza, wyśmienite menu oraz doskonała obsługa spełnią oczekiwania najbardziej wymagających par. Organizowane przez nas przyjęcia weselne zapadają w pamięć na długie lata – zarówno gościom, jak i Państwu Młodym.

Menu weselne
Wykwintne, wywodzące się z kuchni Hotelu Etiuda dania menu weselnego zachwycają wyszukanym smakiem. Autorem wszystkich receptur menu weselnego jest Szef Kuchni restauracji Etiuda. Para Młoda może skorzystać z hotelowych  propozycji menu lub w oparciu o własne pomysły stworzyć swoją niepowtarzalną kompozycję dań w konsultacji z Szefem Kuchni.

Catering
Imprezy zorganizowane
Chrzciny, Komunie
Zarówno Chrzciny, jak i Komunia Święta to rodzinne i bardzo radosne święta, które chcemy celebrować razem z Państwem. Hotel Etiuda oferuje organizację przyjęć ze smakowitymi potrawami, oraz profesjonalną i uśmiechniętą obsługą. Gwarantujemy, że Państwo i wszyscy goście poczują się tu jak w domu. Dzięki wspaniałej atmosferze, ten ważny dzień pozostanie miłym wspomnieniem w sercach Państwa Rodziny.

Kolacje romantyczne i zaręczynowe
Zapraszamy do restauracji w Hotelu Etiuda  na romantyczne kolacje przy nastrojowej muzyce i blasku świec. Eleganckie wnętrza to doskonałe miejsce by cieszyć się romantycznym wieczorem tylko we dwoje. Wyśmienite wino oraz bukiet kwiatów udoskonalą ten niezwykły wieczór. Romantyczne kolacje organizujemy zarówno w Restauracji jak i na zewnątrz.