Pokoje

W Hotelu Etiuda do Państwa dyspozycji znajduje się 15 ekskluzywnie wykończonych, klimatyzowanych, jasnych pokoi. Dostępne są pokoje w wersji STANDARD, KOMFORT oraz BIZNES. Na terenie całego obiektu zapewniony jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Profesjonalna i doświadczona obsługa zadba, aby czas spędzony w naszym hotelu miną Państwu w miłej i komfortowej atmosferze, a dbałość o szczegóły sprawi, że chętnie odwiedzą Państwo nasz hotel ponownie.

STANDARD

Pokoje Standard to duże ( 22 m²), klimatyzowane pokoje typu DBL (dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim) lub TWIN (z dwoma oddzielnymi łóżkami) przeznaczone dla 1-2 osób. W cenę pokoju wliczone są wyśmienite śniadania w formie bufetu. Goście wybierający pokoje Standard mają zagwarantowany bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi, serwis zimnych i gorących napojów oraz monitorowane całodobowo miejsce parkingowe. Komfort naszych pokoi pozwala zrelaksować się i odpocząć w przyjemnej, kameralnej atmosferze. Wszystkie pokoje typu Standard mają łazienki z prysznicem i suszarką. Na wyposażeniu znajduje się duży, doskonałej jakości telewizor LCD.

KOMFORT

Oferujemy luksusowe, przestronne (35 m²) pokoje w standardzie KOMFORT, które w podstawowym pakiecie gwarantują bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi, miejsce parkingowe oraz serwis zimnych i gorących napojów. Wygodne, estetyczne wnętrza przeznaczone są dla 1-2 osób w zależności od upodobań w konfiguracji DBL (jedno łóżko małżeńskie) lub TWN (dwa obszerne, oddzielne łóżka). Każdy pokój typu KOMFORT posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz suszarką. Ponadto na wyposażeniu znajdziecie Państwo duży telewizor LCD, sejf oraz mini bar. Na naszych Gości niezmiennie czekają zestawy powitalne, które są miłym początkiem pobytu w Hotelu.

BIZNES

Pokoje BIZNES to ekskluzywnie wykończone wnętrza z przeznaczeniem dla najbardziej wymagających gości. Posiadają komfortowe wyposażenie. Pokoje zlokalizowane są na pierwszym piętrze budynku.